Шини, клемні колодки, DIN-рейки

3645 товарів

Завантажити прайс-лист
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
По наявності
Популярні
Акційні
Рейтинг
По наявності
 1. Код: 000052443 Kлемна колодка прохідна з кришкою 1х35/4х6 SVK 35
  147,27 грн
  В наявності: 29 шт
  Коротко про характеристики
  Артикул
  SVK35

3645 товарів

Завантажити прайс-лист
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
По наявності
Популярні
Акційні
Рейтинг
По наявності

Шини, клемні колодки, DIN-рейки

Всі споживачі електричного струму об'єднуються в єдину електромережу за допомогою кабельно-провідникової продукції. Її окремий напрямок - нульові і сполучні шини, колодки клемні й розподільні блоки, DIN-рейки, які в широкому асортименті представлені в ЕЛЕКТРО МАРКЕТ ZEPG. Офіційне співробітництво з провідними виробниками електротехніки дозволяє компанії сформувати доступні ціни для покупців і супроводити кожну позицію повною гарантією, що робить кожну покупку на майданчику ZEPG безпечної і вигідною.

 • Купити шини нульові і сполучні в Запоріжжі ви завжди можете на нашому сайті або безпосередньо в магазині. Кожен вид шини може відрізнятися один від одного довжиною, методом кріплення, а також кількістю отворів для монтажу.

Нульові шини - одна зі складових конструкції шин збірних, яка застосовується при з'єднанні нульовий робочої шини і проводів заземлення в організації щитового обладнання, для під з'єднання фазних провідників. Область їх застосування - електромережі з постійним і змінним струмом, напруга в яких досягає 400 Вольт.

Вони широко використовуються для комплектації ПКУ різного виконання, активно застосовуються для організації проведення в різних розподільних пристроях на об'єктах промислового, комерційного та побутового призначення, а також в сфері житлово-комунального господарства.

Конструкція приладу складається з металевої колодки з зажимами, яка встановлюється на ізолюючу частина (її завдання - кріплення колодки на монтажну рейку або панель щита).

Матеріал, з якого виробляється шина нульова - латунь, яка містить не менше 57% міді, або електротехнічна бронза. Гвинти для притиску виконуються з оцинкованої сталі. Нікельовані шини мають покриття з нікелю. Оскільки ізолятори не повинні підтримувати горіння, вони виробляються з пластика.

Нульова шина на дин рейку - найбільш прийнятний варіант електрошафи закритого типу. Нульова шина в корпусі (крос-модуль) в своїй конструкції має дві або чотири шини, які призначені для провідності струму до 100 і 125 Ампер.

Шина з'єднувальна застосовується з метою організації безпечного і зручного з'єднання декількох груп модульної апаратури. З її допомогою приєднують вимикачі автоматичні вимикачі диференціального струму, вимикачі навантаження та ін.

Основні переваги таких шин - надійна електропровідність, вони мають високі механічні властивості, зручністю геометричної форми (різні розміри, серповидність і формат скручування). Крім технічних властивостей кожна нульова шина з каталогу ZEPG сертифікована і має гарантію від виробника.

 • Купити клемні колодки і розподільні блоки в Запоріжжі і області також можна в стаціонарному Електромаркет ZEPG. Є послуга замовлення на сайті - не виходячи з дому, Ви можете проконсультуватися з менеджером магазину і оформити зручний вид доставки.

Прокладка електричних мереж, а також інших електрокомунікацій неможлива без застосування допоміжних елементів, які необхідні для надійного контакту в місцях з'єднань. До них відносяться наконечники для кабелю, затискачі для проводів, а також клемні колодки. Саме вони забезпечують безперебійну і надійну роботу провідних систем і дозволяють значно прискорити монтаж мережі.

Точки, де з'єднуються провідники, вважаються найуразливішими в електричному ланцюзі. Саме тому, якщо відбувається якась поломка, ці місця перевіряють в першу чергу. Провід можуть з'єднуватися методом спайки або скручування, але найчастіше застосовують клеми, тому що з їх допомогою можна з'єднувати проводи всіх типів, використовувати різні поєднання і забезпечувати безпечний контакт з потрібною провідністю.

Клемні колодки для з'єднання проводів (клеми або клеммники) виконують завдання щодо забезпечення надійного контакту в провідний системі, безпечно підключають провідники різного перетину - фазні, нульові і захисні (земля). Якщо розглядати їх конструкцію, то це латунні трубки з з'єднанням нарізного типу. Ці елементи монтуються в осередках корпусу.

Клемна колодка на дин рейку (клеммник на DIN-рейку) може бути таких видів -вінтовая або пружинна прохідна клема, вступна силова клема. Матеріалом для затискачів використовується негорючий поліамід, він може бути жовто-зеленим (земля), синій (нуль) або сірим (фаза). Такі затискачі зручні в монтажі і легко встановлюються на DIN-рейку.

На сайті ZEPG представлені тільки якісні допоміжні елементи перевірених брендів. Особливою популярністю користується клемна колодка Wago, яка зарекомендувала себе як одна з найнадійніших і якісніших.

Щити керування, розподільні пристрої, де сконцентровано максимальну кількість з'єднань проводів, мають невеликі розміри і вимагають частого обслуговування. Тому важливо грамотно і раціонально монтувати обладнання. Наприклад, розподільні блоки створюють впорядковану систему розподілу в електрощитах і підключення відвідних ліній (з'єднання провідників з струмоведучими і заземлюючими шинами). Застосовуються на об'єктах енергопостачання, в промислових установках. Такі блоки захищають контакти від зовнішніх чинників (корозія, механічні пошкодження), оберігають користувачів від ураження струмом.

 • Краща ціна на DIN-рейки в Запоріжжі - в Електромаркет ZEPG. Якщо ви шукаєте вигідну пропозицію, товар високої якості, з гарантією від виробника, то зверніть увагу на асортимент нашого маркету.

Необхідність монтажу електричного устаткування (автоматичних вимикачів, автоматів диференціальних, УЗО і т.п.) вимагає надійного кріплення. Для цього використовується DIN-рейка. Це металевий профіль, за допомогою якого в електрощитку, шафі або настановних коробках закріплюються і підключаються до мережі елементи провідникової системи.

DIN-рейка може бути виготовлена ​​з міцної корозії стійкої оцинкованої сталі або алюмінію - це залежить від ваги, міцності, сили струму, який повинен проходити через клеми. Може бути суцільною форми або перфорованої (отвори розташовуються з регулярним кроком), має пази для підключення одного або відразу декількох пристроїв, в деяких варіантах на дин-рейці наносяться насічки, щоб легко було ділити її на певну довжину.

Залежно від форми профілю, дин-рейка може бути декількох типів - за назвами вони асоціюються з буквами англійського алфавіту.

 • Ω-тип (омега-тип), може бути сталева, мідна, алюмінієва, суцільна або перфорована. Стандартна ширина 35мм або 15мм.
 • C-тип, профіль нагадує букву C. Використовуються для установки апаратних затискачів, клем і ін. Габарити: ширина 32 мм, висота 15 мм.
 • G-тип, кінці профілю заломлені всередину, але один кінець менше і нижче іншого. Розміри 32Х15Х9 мм.

Щоб вибрати правильний вид рейки, необхідно враховувати:

 • Довжину рейки. Вона визначає габарити і передбачає кількість пристроїв для монтажу. Потрібно врахувати, що чим довше профіль, тим більша кількість обладнання можна буде до нього приєднати.
 • Кількість пазів. Дана цифра вказує точну кількість модульного обладнання для приєднання.

Якщо вам потрібна якісна і недорога DIN-рейка, купити таку завжди можна в електро-маркеті ZEPG. Тут широко представлені дин рейка під автомати, дин рейка для лічильника і інші види.

Купити кабельно-провідникову продукцію всіх видів за найкращою ціною, оптом і в роздріб, ви завжди можете на нашому сайті, оформивши онлайн-замовлення або зателефонувавши менеджеру магазину. Доставка товарів здійснюється зручним для вас способом по всій території України. Для жителів Запоріжжя замовлення від 3000грн доставляються безкоштовно.