Про компанію

ZEPG - електро-маркет, де є все для електромонтажу і будівництва!

 

Купити електротехнічну продукцію в Україні? «Легко!» - скажете Ви і будете праві! Є сотні пропозицій на просторах інтернету. Однак, питання в іншому: де саме і як правильно вибрати якісні електротовари, по Вашому запиту, а також фінансовим можливостям. При цьому залишитися задоволеними покупкою і бути спокійними за безперебійну експлуатацію електрокомунікацій?

Що ми пропонуємо

Кабельно-провідникова продукція, низьковольтне обладнання, автоматика, світлотехніка і багато інших електротоварів - понад 60 тисяч позицій в он-лайн каталозі і близько 10 тисяч найменувань, представлених в нашому стаціонарному магазині (карта), а також на складах.

  

Сьогодні ZEPG представляє наступні категорії електротоварів:

Тільки перевірені надійні бренди

В каталозі ZEPG представлено понад 50 відомих українських і європейських брендів. Це кращі компанії, так як ми високо цінуємо якість, точні терміни і оперативність поставок, також - технічні інновації, які дають можливість постійно пропонувати новинки. Ми надаємо тільки ті товари, якість яких перевірена часом, безперебійною роботою і позитивними відгуками споживачів.

Наша компанія є великим представником таких відомих компаній, як:

Hager - німецький виробник низьковольтного електротехнічного обладнання і систем автоматизації будівель.

E.NEXT - Міжнародна Електротехнічна Група, що спеціалізується на виробництві та постачанні щитового обладнання для низької та середньої напруги, кабельно-провідникової та світлотехнічної категорії, здійснює комплексні електромонтажні рішення у всіх класах напруги.

DKC - міжнародна компанія, яка виробляє продукт для організації систем електропостачання, автоматизації і розподілу енергії на об'єктах будь-якого призначення.

ПАТ «Завод Южкабель» - одне з найбільших підприємств електрoтехніческой промисловості України, входить до вісімки найбільших виробників в країнах СНД.

IEK - провідний російський постачальник і виробник світлотехнічного та електрoтехніческoго обладнання.

Що це дає нашим клієнтам? Кожен покупець ZEPG має відмінну можливість купити недорого кабель і дроти високої якості - прийнятна ціна забезпечується за рахунок індивідуальних умов партнерства з Кабельним заводом «Енергоальянс». Крім того, територіальна близькість дозволяє максимально оперативно купити кабель в Запоріжжі в будь-якій кількості і асортименті, а також отримати професійну консультацію. Якщо необхідно, можна замовити послуги по монтажу та збирання електрообладнання.

Весь товар, який реалізується в нашому електро-маркеті за самими конкурентними цінами, виготовлений відповідно до державних стандартів і ТУ України, які спеціально розроблені для конкретного електротехнічного виду. Компанія гарантує, що всю придбану на майданчику продукцію, можна використовувати за призначенням, що вона ефективно прослужить весь термін, зазначений в супутньої документації.

Гнучкий підхід і близькість до клієнта

Завдяки довгострокового партнерства з провідними брендами асортимент електротехніки постійно поповнюється актуальними новинками.

Ми пропонуємо високий рівень обслуговування, що підтверджується численними позитивними відгуками. Професійний рівень консультації здійснюється за рахунок того, що співробітники ZEPG регулярно відвідують семінари і проходять навчання на підприємствах, продукцію яких представляє електро-маркет, менеджери завжди в курсі всіх нових надходжень (частина коштів вкладається в підвищення кваліфікації персоналу). Покупці отримують можливість не тільки швидко зробити покупку, але і знають все про її характеристиках і достоїнствах. Якщо потрібна додаткова інформація, менеджери завжди її надають.

В арсеналі ZEPG - власні склади, транспорт, вантажно-розвантажувальна техніка і стаціонарний магазин роздрібної торгівлі (карта). Це дозволяє на належному рівні підтримувати необхідний асортимент і оперативно забезпечувати доставку по всій території України.

  

Чому купити вигідно краще в ZEPG?

 • Продукція від провідних виробників
 • Виконуємо гарантійні зобов'язання в повному обсязі
 • Доступні ціни, діючі акційні пропозиції
 • Професійна консультація
 • Виконуємо комплексні замовлення для торгових і будівельних організацій
 • Оперативна логістика по всій Україні
 • Безкоштовна доставка по Запоріжжю на замовлення від 3000грн
 • Готівковий і безготівковий розрахунок (онлайн оплата LiqPay)
 • Оформлення замовлення від 150грн
 • Можливість платити частинами
 • Наш клієнт завжди має вибір, тому що ми представляємо різні бренди.

Краща оцінка роботи - рекомендації покупців

За роки роботи ZEPG кількість проданих нами позицій наблизилося до 1000000. У нас тисячі постійних клієнтів, з якими розроблена індивідуальна схема співпраці. З кожним днем ​​ця цифра зростає. Ви нас рекомендуєте - і це найкраща оцінка нашої роботи. Ми вдосконалюємося і освоюємо нові напрямки.

Сьогодні на електротехнічному ринку спостерігається тенденція продажів не окремих продуктів, а комплексних рішень і систем. Ми активно рухаємося в цьому напрямку, тому активно беремо участь в довгостроковій тенденції і намагаємося впроваджувати системне мислення в усі сфери нашої діяльності.

 

 

 

Антон Василенко, директор ТОВ «Запорізька електропромислова група»:

«Працюючи тільки з прямими і офіційними контрактами з провідними підприємствами, ZEPG не тільки представляє їх продукцію, а й несе всі гарантійні зобов'язання. Це означає, що кожна покупка в нашому маркеті - це запорука вигідного придбання і надійна інвестиція в майбутнє.

Великий склад готової продукції, зручний інтернет-майданчик, доставка «під замовлення» нескладских позицій, досвідчені менеджери-консультанти, гарантійне обслуговування - завдяки цьому наша команда вже 18 років виконує запити мешканців Запоріжжя і всієї України.

Цінуємо наших клієнтів, тому що для нас це дійсно важливо. Робимо все для того, щоб нам довіряли - для цього є необхідна технічна компетенція, система логістики, надійний, згуртований колектив. Ми дорожімо інтересами кожного, хто вибрав нашу площадку, намагаємося залишатися потрібними і цікавими нашій аудиторії.

ZEPG завжди відкрита для нових проектів співпраці і готова забезпечувати електро-технічну частину Ваших сміливих ідей і проектів!»