Гофротруба стійка до ультрафіолету

19 товарів

Завантажити прайс-лист
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
По наявності
Популярні
Акційні
Рейтинг
По наявності
 1. Коротко про характеристики
  Виробник
  Україна
  Артикул
  53654
 2. Коротко про характеристики
  Виробник
  Україна
  Артикул
  53653
 3. Коротко про характеристики
  Виробник
  Україна
  Артикул
  53655
 4. Коротко про характеристики
  Виробник
  Україна
 5. Код: 000053672 Гофротруба чорна 50м 320 N 1425 D
  8,90 грн
  Немає в наявності
  Коротко про характеристики
  Артикул
  1425D

19 товарів

Завантажити прайс-лист
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
По наявності
Популярні
Акційні
Рейтинг
По наявності

Гофротруба стійка до ультрафіолету

Безпечна експлуатація електричного обладнання неможлива без правильного підбору кабельно-провідникової продукції та належного рівня її захисту від зовнішнього впливу. «Рідна» захисна оболонка кабелю і проводів залежно від місця їх прокладання часом не може гарантувати 100% захист провідникових жил. Сьогодні це завдання успішно виконує гофрована труба, у побуті – гофра. Особливим попитом користується гофра для кабелю, стійка до ультрафіолету, яка захищає дроти не лише від механічних та хімічних ушкоджень, а й від негативного впливу сонячних променів.

Труба гофрована, стійка до ультрафіолету, давно цінується серед фахівців будівельного ринку завдяки своїм перевагам, а також можливості її широкого застосування. Цей вид виробу активно модернізується та широко застосовується для додаткового захисту системи електромереж.

Залежно від своєї конфігурації гофра може виконувати функції при прихованому і відкритому способі прокладання - в грунті під землею, при штробовій прокладці в цегляних стінах, дерев'яних, підлозі, в стелях або над навісними конструкціями, під гіпсокартоном, а також кріпитися зовні до поверхонь.

Гофра активно використовується для електромонтажних робіт, а саме для безпечного прокладання кабеле-провідникових виробів різного типу з метою їх захисту від:

 • зовнішніх механічних пошкоджень,
 • впливу вологи,
 • температурних перепадів,
 • хімічних ушкоджень,
 • впливу ультрафіолету,
 • блукаючих струмів.

Гофра стійка до ультрафіолету – практична та зносостійка завдяки сучасним матеріалам, з яких вона виготовляється. Завдяки своїм властивостям вона ідеально підходить для агресивних умов навколишнього середовища, а світлостабілізуючі характеристики захищають дроти від впливу ультрафіолету. Саме тому такий вид гофри найчастіше використовується при відкритій прокладці кабелю, щоб захистити його від дії УФ-променів та механічних пошкоджень. При зовнішній прокладці повітрям необхідно також враховувати параметри виробу, які дозволяють витримувати температуру як максимально низьку, так і високу.

Переваги гофри

 • гофра завдяки своїй конструкції забезпечує свободу в прокладанні кабелю або дроту всередині конструкції,
 • можливість прокладати одночасно кілька кабелів в одній штробі,
 • гнучкість - завдяки ребристій структурі гофри кабель можна прокладати під будь-яким кутом, при цьому не потрібно використовувати додаткові куточки та перехідники (повороти виходять плавними та не впливають на якість електропередачі)
  при прокладанні внутрішнім способом забезпечує естетично приємний вигляд – канали у стіні покриваються штукатуркою.
 • у разі потреби зміни жил (ремонт чи наслідок короткого замикання) достатньо витягнути непотрібний провід із вихідного отвору.
 • При цьому стіна залишиться незайманою - раніше ж потрібно було частково руйнувати покриття.

Сама гофра стійка до ультрафіолету – це гнучкий пластиковий шланг рибристої фактури, чорного або сірого кольору, який вказує на властивості та призначення захисту (існують також гофри синього, червоного, зеленого, оранжевого та ін. кольорів).

Варто врахувати, що сьогодні не існує строгих правил кольорового маркування, тому завжди потрібно звертати увагу на те, що написано в паспорті на конкретну гофру або звертатися до консультанта за допомогою. Однак, якщо гофра стійка до ультрафіолету, виробники найчастіше роблять її чорною. Але при цьому необов'язково, що вона буде пальним.

Все ж таки, найчастіше колір вказує на конкретний матеріал виготовлення:

 • сіра – ПВХ, полівінілхлорид
 • чорна – ПНД або ПВД, поліетилен низького чи високого тиску
 • синя – поліпропілен ПП

Залежно від цього, який матеріал використовується, можна визначити фізичні характеристики гофри. Міцність, гнучкість, переносимість високих та низьких температур – ці показники залежать від складу гофри. Його часто забезпечують додатковими добавками, які в свою чергу визначають горючість виробу, його токсичність при займанні, а також стійкість до ультрафіолетових променів.

Гофра ПВХ – виготовлена ​​з полівінілхлориду. Найчастіше виконана у сірому кольорі та його відтінках, також у чорному. Для естетики прокладки на дерев'яних поверхнях виробляють також бежеві та коричневі гофри ПВХ. Цей тип виробу не розповсюджує горіння. Кріплення на поверхню відбувається за допомогою спеціальних кліпсів. До полівінілхлориду іноді додають спеціальні хімічні добавки для поліпшення їхньої стійкості до впливу сонячних променів. Тоді ПВХ-гофри виробляються у чорному кольорі. Щодо робочих температур, то така гофра витримує від -40 до +60 °С, іноді від -10 до +60 °С. Гофротруб ПВХ відрізняється своєю безпекою, т.к. завдяки важкозаймистому самозагасаючий матеріал, скорочує можливість займання у разі замикання в проводці та подальшого поширення по трубі.

Гофри з поліетилену низького тиску (ПНД) та високого тиску (ПВД) виробляються в чорному, червоному, синьому кольорах. Основне їхнє завдання - захист жил від впливів механічного характеру та агресивного впливу навколишнього середовища. Застосовуються в бетонобудуванні, у прокладці прихованих труб у штробах, в наливних підлогах з негорючих матеріалів. Можуть використовуватися як дренажні та для підземної електропрокладки. Гофри ПНД та ПВД у своєму складі можуть мати додаткові добавки, які роблять їх стійкими до УФ-променів. Тоді їх можна використовувати під прямим сонячним промінням.

Гофра з поліпропілену (ПП) найчастіше синя, чорна або помаранчева. Основна її якість - підвищена вологостійкість, тому широко застосовується для організації вуличної електропрокладки або на об'єктах з підвищеною вологістю. Крім того поліпропілен має підвищену термостійкість, стійкість до корозії та хімічних впливів. ПП-гофри також можуть бути стійкими до ультрафіолету, не розповсюджувати горіння і не бути токсичними при загорянні – ці властивості забезпечуються завдяки додаванню спец.хімічних речовин до основного матеріалу.

Гофра може бути зроблена зі стінками різної товщини, що визначає її механічну міцність. Залежно від цього виріб може бути:

 • легким,
 • важким,
 • надважким.

При покупці гофри для зовнішнього застосування, крім параметра захисту від ультрафіолету, необхідно враховувати також стійкість до широкого діапазону температур, наявність армування. Кабель з гофрою монтується до опор, тому вони можуть надавати додаткове навантаження один на одного. Тут потрібна посилена несуча здатність захисту.

Сьогодні в асортименті ЕЛЕКТРО МАРКЕТ ZEPG широко представлені найбільш популярні типи гофрованих труб із захистом від УФ-променів. Якість кожного виробу підтверджено позитивними відгуками покупців та гарантійними зобов'язаннями виробника. Купити уф гофру недорого у Запоріжжі ви завжди зможете у ZEPG, оформивши покупку он-лайн або приїхавши до нашого магазину. Наші менеджери завжди проконсультують Вас з питань, що цікавлять. Гнучка система знижок та високий рівень обслуговування зробить вашу покупку приємною та вдалою.