Питання та відповіді

Чи можу я повернути товар, якщо він перестав працювати, а два тижні з моменту придбання ще не пройшло?

Протягом 14 днів ви можете повернути товар, який не був у вживанні, товарний вигляд і працездатність якого не порушені. Ми його приймаємо і відправляємо в сервісний центр, після укладення сервісного центру про те, що з товаром все в порядку ми повернемо гроші або зробимо заміну в залежності від вашого бажання. Перед поверненням переконайтеся в тому, що товар не був у використанні, його зовнішній вигляд, функції і цілісність упаковки не порушено.

Чому я можу вам довіряти?

Ми є сертифікованим партнерами багатьох постачальників, працюємо з 2003 року, нам довіряють багато користувачів.

Чи можу я розрахуватися за товар при отриманні?

Так, Ви можете оплатити товар при отриманні в пункті самовивозу в магазині "ЕЛЕКТРО МАРКЕТ" за адресою: м.Запоріжжя, вул. Тбіліська, 11

Чи можемо ми придбати товар за безготівковим розрахунком?

Ви можете придбати товар за безготівковим розрахунком, для цього при оформленні замовлення виберіть спосіб «Безготівковий розрахунок», введіть необхідні реквізити і отримаєте рахунок, який можна оплатити в будь-якому банку.

Чи дотримуєтеся ви закон про захист прав споживачів?

Само собою :) Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів з моменту придбання при наявності чека, упаковки і паспорта, за умови, що у товару немає слідів явного використання. Також ви можете розраховувати на гарантію товару протягом гарантійного терміну.

Чому мені має сенс звертатися саме до вас?

У нас найбільший асортимент, багато інформації про товар, а також надійні логістичні партнери. З нами ви отримаєте найякісніший товар за найкращою ціною і в строк.